+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Pamiątkowe świeczki, zestaw świeczek – relikwiarz

Pamiątkowe świeczki, zestaw pamiątkowych świeczek
pamiątkowa świeczka na pamiątki
zestaw świeczek dekoracyjnych
katolickie świeczki relikwiarz
grawerowana plakietka
Pamiątkowe świeczki, zestaw pamiątkowych świeczek
pamiątkowa świeczka na pamiątki
zestaw świeczek dekoracyjnych
katolickie świeczki relikwiarz
grawerowana plakietka

Cena: 332.00 zł

Pojemność: Symboliczna ilość L

Kategoria: Relikwiarze, Akcesoria

Pamiątkowe świeczki to zestaw trzech drewnianych świeczek. Środkowa świeczka jest wyposażona w specjalną komorę, umożliwiającą przechowywanie symbolicznej części prochów lub innej pamiątki. Ponadto środkowa świeczka może być ozdobiona krzyżykiem i spersonalizowana za pomocą grawerowanej plakietki z własnym tekstem.

Pamiątkowe świeczki – pamiątka po ludziach lub miejscach

Świeczki mają głębokie znaczenie symboliczne, symbolizując pamięć, nadzieję i kontynuację życia pomimo straty. Umieszczenie w nich symbolicznej części prochów lub innej pamiątki staje się sposobem na zachowanie bliskości zmarłego i uczczenie jego życia i dziedzictwa.

Zestaw świeczek może być wykorzystywany nie tylko do przechowywania prochów, ale także innych pamiątek, takich jak włosy lub ziemia czy piesek z wyjątkowego miejsca. Możliwość spersonalizowania świeczek pozwala na stworzenie unikalnego relikwiarza, który odzwierciedla indywidualne relacje i wspomnienia.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>