+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Rekomendacje

Najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów oraz zapewnienie im produktów najwyższej jakości. Dlatego każda urna w naszej kolekcji jest starannie wyselekcjonowana, wykonana z najwyższej jakości materiałów aby zapewnić perfekcyjne wykonanie oraz trwałość na lata.

Nasze urny pogrzebowe to nie tylko pojemniki na prochy, ale także wyraz szacunku i hołdu dla zmarłych. Każdy nasz produkt charakteryzuje się niepowtarzalnym wzornictwem, elegancją oraz wyrafinowanym stylem, który doskonale oddaje ważność i powagę chwili pożegnania.

Dla naszej firmy najważniejsze są Państwa potrzeby i satysfakcja, dlatego zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę i produkty najwyższej jakości. Z dumą prezentujemy rekomendacje od zadowolonych klientów:

25 marca 2024r.

Absolutnie piękne i pasujące do mojego taty. Dziękujemy za szybką obsługę i jakość

19 czerwca 2023

lcoughlin1104

To było więcej niż się spodziewałam. Absolutnie piękna, a jakość jest naprawdę niesamowita. Bardzo dziękuję.

11 Maja 2023

Elaine

Absolutnie piękna. Szukałam czegoś wyjątkowego, ponieważ mój ukochany mąż zmarł we wrześniu. Gdy tylko to zobaczyłam, wiedziałam, że to jest to, czego chcę. Bardzo dobrze wykonane. Zamówione w czwartek i dotarło z Polski w poniedziałek, wcześniej niż przewidywany termin dostawy w środę. Przesyłka łatwa do śledzenia, dobrze aktualizowana. Solidnie zapakowana. Rozpakowanie zajęło około 20 minut, ponieważ było tak bezpiecznie zapakowane. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Miałam kilka pytań, a Jolanta była bardzo pomocna i szybko odpowiedziała. Jest to bardzo ciężki przedmiot, około 4 kg, podstawa to czysty marmur. Gorąco polecam sprzedawcę.

25 kwietnia 2023

Bec

Szukałam, aby znaleźć urnę, która by mi się podobała dla mojego kochanego dziecka, przez jakiś czas przyglądałam się tej urnie, w końcu to zrobiłam i zamówiłam i bardzo się cieszę, że to zrobiłam. Jest absolutnie wspaniała. Jestem z Australii. Przedmiot został odebrany w ciągu 6 dni roboczych. Gorąco polecam, absolutnie wspaniała urna

20 lutego 2023

Peterr

Teraz moc będzie ze mną. Absolutnie fantastyczna pamiątka, którą mogę zabrać ze sobą wszędzie i nikt nie podejrzewa, że w środku są prochy mojego ojca. Dziękuję za ten wspaniały przedmiot. Dzięki niemu mogę mieć cząstkę mego ojca zawsze blisko siebie.

29 stycznia 2023

Betty

Absolutnie piękna!! Wiedziałam, że to ten, kiedy to zobaczyłam!! Idealne miejsce spoczynku dla mojego męża. Zawsze będę ją podziwiać. Grawerowanie zostało wykonane dokładnie tak, jak napisałam, nawet odstępy!! Jestem bardzo zadowolona!!

4 stycznia 2023

Cassandra

Moje serce jest teraz spokojne. W końcu znalazłam idealne miejsce spoczynku dla mojego syna. Dziękuję za tak piękny, przemyślany przedmiot.