+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

Artystyczna Urna Pogrzebowa z Rzeźbą Anioła

urna pogrzebowa, urna anioł
urna pogrzebowa, urna z inskrypcją
urna pogrzebowa, urna anioł, urna fioletowa
urna pogrzebowa, urna fioletowa,
urna pogrzebowa, anioł brąz
urna pogrzebowa, urna anioł
urna pogrzebowa, urna z inskrypcją
urna pogrzebowa, urna anioł, urna fioletowa
urna pogrzebowa, urna fioletowa,
urna pogrzebowa, anioł brąz

Cena: 895.13 zł

Pojemność: 3,9 L

Kategoria: Urny drewniane, Urny artystyczne

Połączenie nowoczesnego projektu z wyszukanym wykończeniem nie jest łatwe, a jednak ta urna jest doskonałym przykładem tego, jak można to zrobić. Nasze ręcznie robione urny mają różne kształty i wzory, a ta konkretna urna pięknie łączy współczesność z antykami. Oprócz użycia drewna i brązu, piękny anioł siedzący na zwykłym drewnianym bloku sprawia, że ​​ta urna jest wyjątkowym dziełem sztuki.

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>