+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Artystyczna urna z ceramiki

personalizowana urna ceramiczna
personalizowana urna ceramiczna

Cena: 970.70 zł

Pojemność: 5 L

Kategoria: Urny artystyczne, Urny ceramiczne

Unikalna urna ceramiczna z artystyczną duszą i głęboką symboliką. Efekt pęknięcia przywodzi na myśl rozbicie wewnętrzne, które nastąpiło po śmierci bliskiej osoby. Ozdoba wewnątrz pęknięcia symbolizuję wiarę i miłość, które dodają siły człowiekowi w trudnych chwilach. Dostępna z krzyżykiem lub sercem oraz grawerowaną plakietką z własnym tekstem.

 

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>