+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Ceramiczna Urna Pogrzebowa Zdobiona w Stylu Raku

urna pogrzebowa, ceramiczna urna pogrzebowa
jak powstają urny pogrzebowe ceramiczne
wypalanie urny ceramicznej
urna pogrzebowa, ceramiczna urna pogrzebowa
jak powstają urny pogrzebowe ceramiczne
wypalanie urny ceramicznej

Cena: 1079.58 zł

Pojemność: 3,9 L

Kategoria: Urny ceramiczne

Ceramiczna artystyczna urna, naturalnie spękana. Zrodzona w ogniu ceramika, niepowtarzalny wygląd i wyjątkowy kształt. Urna specjalnie stworzona dla osób szukających czegoś wyjątkowego.

Urny te są ogrzewane w piecu o temperaturze sięgającej 2000 stopni. Następnie zanurza się je w dole z wiórami drzewnymi i pozostawia na noc, aby się tliły. W wyniku tego procesu powstają naturalne białe i szare linie spękań. Bardzo ciekawy proces, który ostatecznie prowadzi do prawdziwie artystycznej urny pogrzebowej.

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>