+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna Serce, Drewniana Urna Artystyczna

urna serce, urna artystyczna, urny drewniane
skrzydła anioła urna kremacyjna
urny-artystyczne
czarne pudełko na prochy
tekst na urnę, plakietka
urna serce, urna artystyczna, urny drewniane
skrzydła anioła urna kremacyjna
urny-artystyczne
czarne pudełko na prochy
tekst na urnę, plakietka

Cena: 895.13 zł

Pojemność: 4.00 L

Kategoria: Urny drewniane, Urny artystyczne

Majestatycznie wyglądająca urna serce na czarnym, solidnym drewnianym pudełku.

Idealna urna dla tych, którzy pragną w godny sposób uczcić pamięć zmarłej ukochanej osoby. Urna w kształcie serca podkreśla uczucia, jakimi obdarzaliśmy zmarłego, a pamiątkowa plakietka pozwala na umieszczenie dowolnego tekstu, bezpośrednio związanego z tą osobą.

Wspaniale wyglądająca, artystyczna urna jest zarówno pięknym elementem dekoracyjnym, jak i idealnym miejscem spoczynku prochów naszej ukochanej osoby. Jest to urna niestandardowa, więc inne osoby często nie będą się domyślać, że w pudełku znajdują się prochy zmarłego.

Urna składa się z czarnego, drewnianego pudełka otwieranego od dołu oraz aluminiowego ornamentu, który jest mocno przymocowany do podstawy.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>