+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Drewniana urna z Gwiazdą Dawida

Drewniana urna z Gwiazdą Dawida
żydowska urna
urna żydowska
urna dla żyda
urna gwiazda dawida
Drewniana urna z Gwiazdą Dawida
żydowska urna
urna żydowska
urna dla żyda
urna gwiazda dawida

Cena: 638.00 zł

Pojemność: 4.00 L

Kategoria: Urny drewniane, Urny tematyczne

Drewniana urna z Gwiazdą Dawida

Nasza drewniana urna z Gwiazdą Dawida to wyjątkowy hołd dla tradycji żydowskiej i jej głęboko zakorzenionych wartości. Precyzyjne wykonanie oraz staranne wykończenie sprawiają, że ta urna stanowi godne i szlachetne miejsce spoczynku dla prochów ukochanej osoby. Symbolika Gwiazdy Dawida, pięknie wyeksponowana na powierzchni urny, przypomina o jedności, więzi i duchowości, które są nieodłącznymi elementami wiary żydowskiej.

Każda urna jest rzemieślniczym dziełem, wykonanym z wysokiej jakości drewna, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale także ponadczasową elegancję. Gwiazda Dawida staje się więc nie tylko ozdobą, lecz także znakiem hołdu dla kultury i tradycji. Nasze urny są starannie zaprojektowane, aby oddać szacunek dla przeszłości, jednocześnie stanowiąc piękną i godną pamiątkę dla przyszłych pokoleń. Sprawdź również inne nasze kolekcje urn, gdzie również jest możliwość umiejscowienia Gwiazdy Dawida.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>