+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Duża Drewniana Urna Pogrzebowa dla Dorosłych

tekst na urnę, plakietka na urnę
tekst na urnę, plakietka na urnę

Cena: 905.98 zł

Pojemność: 4,3 L

Kategoria: Urny drewniane, Urny artystyczne

Ta piękna drewniana urna pogrzebowa jest ręcznie wykonana przez naszych wewnętrznych rzemieślników. Drewno jest starannie dobierane  a następnie przekształcane w artystyczną drewnianą urnę. Każda z naszych drewnianych urn jest wykończona w bardzo wysokim standardzie. Ta drewniana urna nadaje się na prochy osoby dorosłej.

Drewniane urny pogrzebowe cieszą się dużą popularnością. Mają tradycyjny wygląd, który docenia wiele osób. W oparciu o tę tradycję stworzyliśmy ten wyjątkowy projekt, aby stworzyć szanowane i spokojne miejsce spoczynku dla ukochanej osoby. Wykorzystaliśmy tradycyjny styl drewnianej urny aby stworzyć  unikatowe urny pogrzebowe.

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>