+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Dziecięca Urna na Zewnątrz

Dziecięca Urna na Zewnątrz
Dziecięca Urna na Zewnątrz

Cena: 828 zł

Pojemność: 1,3 L

Kategoria: Urny dziecięce, Urny dla zwierząt

Dziecięca Urna na Zewnątrz to wyjątkowy sposób na przechowywanie prochów zmarłego dziecka na zewnątrz, zachowując jednocześnie estetyczny wygląd i trwałość nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Główne cechy produktu:

  1. Odporność na Warunki Atmosferyczne: Kula wykonana ze stali nierdzewnej jest nie tylko estetyczna, ale także wyjątkowo trwała i odporna na zmienne warunki pogodowe, takie jak deszcz, wiatr czy słońce. Dzięki temu prochy dziecka są bezpieczne i odpowiednio chronione.
  2. Personalizacja: Urna posiada specjalne miejsce na grawerowaną plakietkę z indywidualnym tekstem, co pozwala na spersonalizowanie pamiątki. To wyjątkowy sposób, aby uczcić pamięć dziecka i wyrazić swoje uczucia.
  3. Wygodne Przechowywanie: Urna jest wyposażona w zakręcany otwór od spodu, co ułatwia i bezpieczne umieszczenie prochów zmarłego dziecka.
  4. Dostosowane do Różnych Lokalizacji: Ta urna nadaje się do przechowywania na ogrodzie, cmentarzu, w kolumbarium lub innym specjalnym miejscu, zapewniając trwałą pamiątkę o Twoim dziecku.

Dziecięca Urna na Zewnątrz to piękny i funkcjonalny sposób na zachowanie pamięci o zmarłym dziecku, umożliwiając jednocześnie dostosowanie jej do wyjątkowych potrzeb każdej rodziny.

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>