+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Ekskluzywna urna drewniana dla osoby dorosłej

Ekskluzywna urna drewniana dla osoby dorosłej
tekst na urnę, plakietka
Ekskluzywna urna drewniana dla osoby dorosłej
tekst na urnę, plakietka

Cena: 637.75 zł

Pojemność: 4.00 L

Kategoria: Urny drewniane, Urny artystyczne

Ekskluzywna urna drewniana dla osoby dorosłej

Nasza ekskluzywna urna drewniana dla osoby dorosłej, udekorowana dwoma sercami, malowanymi metodą decoupage, odzwierciedla uczucia tęsknoty i żalu po stracie bliskiej osoby. Te delikatnie spękane serca stanowią symboliczne wyobrażenie głębokiej tęsknoty, jaka towarzyszy odejściu ukochanej osoby.

Każdy szczegół tej urny jest starannie wykonany, a naturalne spękania w sercach dodają jej niepowtarzalnego uroku. Dodatkowo, istnieje możliwość personalizacji urny poprzez dodanie grawerowanej tabliczki pamiątkowej z własnym, osobistym tekstem. To wyjątkowy sposób na uczczenie pamięci zmarłej osoby i wyrażenie swoich najgłębszych uczuć.

Wsypywanie prochów do urny odbywa się przez zdejmowany spód, co zapewnia łatwość i wygodę w wykorzystaniu z urny. Niech ta urna stanowi nie tylko miejsce przechowywania prochów, ale także piękne i wymowne wyraz wspomnień i miłości do zmarłej osoby.

Jest to duża urna odpowiednia dla osoby dorosłej. Zalecamy umieszczenie prochów wewnątrz urny w plastikowym worku.

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>