+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Kremowa urna kamienna z naturalnego onyksu

Kremowa urna kamienna z naturalnego onyksu, urny kamienne
urny kamienne wzory
Kremowa urna kamienna z naturalnego onyksu, urny kamienne
urny kamienne wzory

Cena: 751 zł

Pojemność: 5 L

Kategoria: Urny kamienne

Kremowa urna kamienna z naturalnego onyksu to wyjątkowe połączenie elegancji i piękna natury. Onyks jest kamieniem, który emanuje subtelnym blaskiem i głęboką aurą, a ta urna jest wyjątkowym wyrazem tego piękna.

Elegancja Wsparta Przez Naturę: Kremowa Urna Kamienna z Naturalnego Onyksu

Onyks – Kamień i Elegancja: Onyks jest cenionym kamieniem szlachetnym ze względu na swoją elegancję i unikalne właściwości. Kremowa urna wykonana z onyksu przyciąga uwagę swoim delikatnym odcieniem i subtelnie wyrazistą strukturą. Każda urna posiada opcję ozdobienia krzyżykiem, lilią lub grawerowaną plakietką z wybranym tekstem.

urny kamienne wzory

Natura W Twoich Słowach: Personalizacja tej urny to wyjątkowy sposób na wyrażenie uczuć i uczczenie pamięci zmarłego. Grawerowana plakietka z własnym tekstem dodaje indywidualnego charakteru i duszy temu pięknemu dziełu natury. Twoje słowa staną się nieodłączną częścią tej urny, tworząc opowieść o życiu i miłości.

Wieczny Blask Onyksu: Kremowa urna kamienna z naturalnego onyksu to nie tylko piękno, ale także trwałość. Onyks jest kamieniem wieczności, a ta urna stanowi godne miejsce spoczynku dla prochów zmarłego. Jej wyjątkowy wygląd i elegancja oddają hołd naturze i pozostawiają trwałe wspomnienie o ukochanej osobie.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>