+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Księżycowa urna na prochy dziecka

Księżycowa urna na prochy dziecka
Księżycowa urna na prochy dziecka
Księżycowa urna na prochy dziecka
Księżycowa urna na prochy dziecka

Cena: 828 zł

Pojemność: 1.3 L

Kategoria: Urny dziecięce

Księżycowa Urna na Prochy Dziecka to niezwykle delikatne i piękne rozwiązanie, które pozwala na godne uczczenie pamięci małego anioła. Ta ręcznie malowana urna przybiera kształt łagodnego księżyca, który symbolizuje wieczny blask i spokój. Dzięki niej możesz zachować wspomnienie Twojego dziecka w sercu na zawsze.

Główne Cechy:

Delikatny Design Księżyca: Urna jest starannie wykonana i nadano jej wyjątkowy, pełen miłości kształt księżyca. To nie tylko pojemnik na prochy, to również wyjątkowe dzieło sztuki.

Trwałość i Bezpieczeństwo: Wewnętrzna część urny zawiera kulę ze stali nierdzewnej, która jest wyjątkowo trwała i odporna na wpływ czasu. Prochy są przechowywane w tej kuli, zapewniając im bezpieczne i szlachetne miejsce spoczynku.

Możliwość Personalizacji: Księżycowa Urna na Prochy Dziecka oferuje możliwość dołączenia grawerowanej plakietki z wybranym przez Ciebie tekstem. To wyjątkowy sposób na dodanie osobistego akcentu i uczczenie pamięci Twojego dziecka.

Księżycowa Urna na Prochy Dziecka to znacznie więcej niż zwykły pojemnik. To hołd złożony małemu skarbowi, który na zawsze pozostanie w Twoim sercu. Niech księżycowy blask otacza Twoje dziecko na wieczność. To piękne i godne miejsce na wieczne wspomnienie.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>