+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Mała artystyczna urna dla niemowlęcia

Mała artystyczna urna dla niemowlęcia
Mała artystyczna urna dla niemowlęcia

Cena: 1034 zł

Pojemność: 0,4 L

Kategoria: Urny dziecięce

Mała artystyczna urna dla niemowlęcia to wyjątkowy sposób, aby uczcić i upamiętnić krótkie, choć niezwykle cenne życie dziecka lub płodu. Ta delikatna urna na prochy została stworzona w formie przepięknej, stalowej kulki, którą delikatnie otaczają dłonie uformowane z lanego betonu. To wyjątkowe połączenie symbolizuje kruchą i niezwykle piękną naturę życia dziecka.

Mała artystyczna urna dla niemowlęcia

Nasza mała artystyczna urna na prochy została stworzona z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. To nie tylko pojemnik na prochy, ale również wyraz szacunku i miłości dla małego istnienia, które odeszło zbyt wcześnie.

Główne cechy:

  1. Unikalny Design: Urna została ręcznie wykonana, a jej artystyczny design w postaci kulki i dłoni jest niezwykle symboliczny. To wyjątkowy sposób, aby oddać hołd kruchemu życiu dziecka.
  2. Możliwość Personalizacji: Istnieje opcja dodania grawerowanej plakietki z wybranym przez Ciebie tekstem, która zostanie umieszczona na podstawie z pleksiglasu. To doskonały sposób, aby nadać urnie jeszcze bardziej osobistego charakteru.
  3. Delikatność i Piękno: Nasza urna doskonale oddaje delikatność i piękno życia dziecka. Jest to miejsce, w którym można zachować wspomnienie i pamięć o krótko żyjącym maluszku, pielęgnując je z szacunkiem i miłością.

Mała artystyczna urna na prochy dziecka lub płodu jest wyjątkowym połączeniem sztuki i uczucia, które przetrwa przez wiele lat, pozostając godnym miejscem pamięci o ukochanym dziecku.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>