+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Nostalgiczna urna z płaczącą kobietą

Nostalgiczna urna z płaczącą kobietą
Nostalgiczna urna z płaczącą kobietą

Cena: 615.00 zł

Pojemność: 4 L

Kategoria: Urny drewniane, Urny tematyczne

Nostalgiczna urna z płaczącą kobietą

Nostalgiczna urna z płaczącą kobietą to wyjątkowy produkt, który pięknie oddaje głębię żalu i pamięci po stracie bliskiej osoby. Wykonana z wysokiej jakości drewna mahoniowego, urna charakteryzuje się misternym grawerem przedstawiającym płaczącą kobietę na przodzie, co dodaje jej emocjonalnego i symbolicznego znaczenia. Dodatkowo, urna posiada spersonalizowaną tabliczkę na górze, na której można umieścić dowolny tekst, czyniąc ją wyjątkową pamiątką. Eleganckie wykończenie i dekoracyjne frezy podkreślają jej dostojny charakter, sprawiając, że jest to trwały i piękny hołd dla ukochanej osoby.

Solidna mahoniowa urna wykonana z litego drewna. Idealna urna dla ojca, męża lub brata. Symbolizuje uczucia towarzyszące kobiecie po stracie kogoś bardzo bliskiego.

 

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>