+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Nowoczesna Urna Pogrzebowa dla Dorosłych ze Złotą Obręczą

urna pogrzebowa, urna płaska, urna drewniana
urna pogrzebowa, urna planeta
urna, pogrzebowa, urna obręcz skos,
urna pogrzebowa kula obręcz, urna pogrzebowa
urna pogrzebowa, urna kula plain
urna pogrzebowa, urna płaska, urna drewniana
urna pogrzebowa, urna planeta
urna, pogrzebowa, urna obręcz skos,
urna pogrzebowa kula obręcz, urna pogrzebowa
urna pogrzebowa, urna kula plain

Cena: 867.95 zł

Pojemność: 4 L

Kategoria: Urny drewniane, Urny artystyczne

Remember Forever oferuje bardzo zróżnicowaną gamę urn pogrzebowych. Jeśli nie masz pewności, jakiego rodzaju urny poszukujesz, prawdopodobnie jesteś we właściwym miejscu. Duży wybór najwyższej jakości urn pogrzebowych zadowoli każdego klienta. Nasze drewniane urny są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Są wykonywane ręcznie z dbałością o szczegóły.

Nowoczesna urna pogrzebowa wykonana z drewna bukowego. Dostępna w kształcie dysku lub kuli. Przystosowana, aby pomieścić prochy dorosłej osoby. Prochy zalecamy umieścić w urnie zabezpieczone w plastikowym worku.

Majestatyczne połączenie najlepszej jakości drewna i złotej obwódki czyni z tej urny prawdziwe dzieło sztuki. Nietypowy kształt przykuwa uwagę i na długo pozostaje w pamięci.

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>