+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Pamiątkowa urna dla psa, kota

Pamiątkowa urna dla psa, urna dla kota
Pamiątkowa urna dla psa, urna dla kota
Pamiątkowa urna dla psa, urna dla kota
Pamiątkowa urna dla psa, urna dla kota

Cena: 1021.00 zł

Pojemność: 1,3 L

Kategoria: Urny dla zwierząt

Wyjątkowa urna na prochy domowego zwierzaka, stworzona z myślą wyjątkowym miejscu spoczynku prochów kochanego zwierzaka. Pamiątkowa urna dla psa lub kota umożliwia dodanie własnego tekstu, imienia, dat lub osobistego przesłania. Wygrawerujemy twój własny tekst.

Pamiątkowa urna dla psa, kota

Urna składa się z kuli ze stali nierdzewnej oraz marmurowej podstawy. Genialne połączenie trwałych i szlachetnych materiałów uzupełnione wyjątkowym i symbolicznym efektem pęknięć. Urna może służyć również jako element dekoracyjny

Kula pomalowana jest metodą decoupage, czego wynikiem jest widoczny efekt pęknięć.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>