+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Personalizowana dziecięca z motywem serca

Personalizowana dziecięca z motywem serca
Personalizowana dziecięca z motywem serca

Cena: 828 zł

Pojemność: 1,3 L

Kategoria: Urny dziecięce

Personalizowana dziecięca z motywem serca

Personalizowana dziecięca z motywem serca to wyjątkowy sposób na uczczenie pamięci małego anioła, który odszedł zbyt wcześnie. Ta delikatna urna składa się z dwóch rodzajów materiału. Z zewnątrz wykonana jest z tworzywa ABS, natomiast wewnętrzna część zawiera stalową kulę, która służy do bezpiecznego przechowywania prochów.

Urna dla dziecka może być spersonalizowana poprzez dodanie grawerowanej plakietki z wybranym przez Ciebie tekstem. To wyjątkowy sposób, aby uczcić pamięć dziecka i wyrazić swoje uczucia. Ręcznie malowana na złoty kolor, każda urna może mieć indywidualny odcień, nadając jej niepowtarzalnego charakteru.

Urna dla dziecka z motywem serca to piękny i uroczy sposób na pożegnanie dziecka, które odeszło. Ten wyjątkowy produkt jest wyrazem miłości i szacunku dla zmarłego dziecka, zapewniając mu godne miejsce spoczynku i wieczną pamięć.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>