+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Personalizowane urny dla zwierząt ze stali nierdzewnej.

personalizowane urny dla zwierząt
spód urny
jak otworzyć urnę
urny zwierzęce wymiary
personalizowane urny dla zwierząt
spód urny
jak otworzyć urnę
urny zwierzęce wymiary

Cena: 967.00 zł

Pojemność: 3.70 L

Kategoria: Urny dla zwierząt

Personalizowana urna dla zwierząt ze stali nierdzewnej to piękna i wyjątkowa opcja dla osób, które chcą godnie upamiętnić swojego ukochanego pupila. Urna składa się ze stalowej kuli osadzonej na marmurowej podstawie, co nadaje produktowi elegancki i stylowy wygląd.

Na podstawie urny znajduje się plakietka z własnym tekstem, co umożliwia spersonalizowanie urny indywidualnym przesłaniem lub pożegnaniem z ukochanym zwierzakiem. Dodatkowo, na podstawie znajduje się ozdoba w kształcie dwóch serc, co dodaje produktowi jeszcze większej wartości sentymentalnej.

Wykonanie z stali nierdzewnej zapewnia trwałość i solidność produktu, a marmurowa podstawa nadaje mu prestiżowy wygląd. Urna jest odpowiednia dla różnych rozmiarów zwierząt, ponieważ jej pojemność jest uzależniona od wielkości kulki ze stali nierdzewnej wewnątrz.

Personalizowana urna dla zwierząt ze stali nierdzewnej to piękna i wyjątkowa opcja dla osób, które chcą godnie upamiętnić swojego ukochanego pupila. Elegancki design, wysoka jakość materiałów oraz możliwość spersonalizowania produktu czynią z niej doskonały wybór dla miłośników zwierząt.

Urna dostępna od ręki. Zapytaj o szczegóły: Kontakt >>

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>