+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Piękna i Inspirująca Urna Pogrzebowa dla Dorosłych

urna pogrzebowa, urna pogrzebowa drewniana, urna pogrzebowa drzewo
urna pogrzebowa, urna drewniana
urna pogrzebowa, urna drewniana,
urna pogrzebowa, urna drewniana drzewo
tekst na urnę, plakietka
urna pogrzebowa, urna pogrzebowa drewniana, urna pogrzebowa drzewo
urna pogrzebowa, urna drewniana
urna pogrzebowa, urna drewniana,
urna pogrzebowa, urna drewniana drzewo
tekst na urnę, plakietka

Cena: 678.13 zł

Pojemność: 5 L

Kategoria: Urny drewniane

Jeśli szukasz wyjątkowej i artystycznej urny kremacyjnej, nie musisz już dłużej szukać, ponieważ w Remember Forever z pewnością znajdziesz projekt idealny dla Twoich indywidualnych preferencji.

To prawdziwie artystyczna i dość nowoczesna urna pogrzebowa na prochy. Zaprojektowana na kształt prostokątnego drewnianego bloku, z przodu znajduje się srebrne drzewo. Drzewo najwyraźniej jest kołysane przez wiatr, przypominając nam o wielu rzeczach, przez które przechodzimy w naszym życiu. Pomimo tak prostego projektu, temat tej urny kremacyjnej jest inspirujący i stanowi godne miejsce spoczynku prochów naszej ukochanej osoby. Jest to dość duża urna o wymiarach 24 cm na 18 cm, co czyni ją idealną na popioły dorosłej osoby.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>