+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Piękna kamienna urna kremacyjna

Piękna kamienna urna kremacyjna
Piękna kamienna urna kremacyjna

Cena: 725 zł

Pojemność: 4 L

Kategoria: Urny kamienne

Nasza kamienna urna kremacyjna to hołd dla pamięci bliskiej osoby, łączący trwałość kamienia z delikatnością gołębi. Ta wyjątkowa urna jest dostępna z ozdobnymi gołębiami, które nadają jej głębszy sens i piękno. To wyjątkowe miejsce wiecznego spoczynku.

Kamienna Urna Kremacyjna: Delikatność Kamienia i Symbolika Gołębi

Personalizacja ma ogromne znaczenie. Dlatego nasza urna kremacyjna oferuje możliwość dodania grawerowanej plakietki z wybranym przez Ciebie tekstem. To szansa, aby uczcić pamięć zmarłego w wyjątkowy sposób, wyrazić swoje uczucia i stworzyć trwałą pamiątkę. Twój własny tekst, pełen znaczenia, pozostanie na wieki.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>