+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

Podwójne Serce, Urna ze Stali Nierdzewnej Dla Dwojga, XL

Urna metalowa na prochy, urna na prochy dwóch osób, urny metalowe
urny metalowe dla dwóch osób, urna na prochy dwóch osób
spód urny z kluczykiem
spód urny
tekst na urnę, plakietka
Urna metalowa na prochy, urna na prochy dwóch osób, urny metalowe
urny metalowe dla dwóch osób, urna na prochy dwóch osób
spód urny z kluczykiem
spód urny
tekst na urnę, plakietka

Cena: 1084.95 zł

Pojemność: 7.50 L

Kategoria: Urny metalowe, Urny dla dwojga

Jeśli szukasz urny pogrzebowej odpornej na wszelkie warunki, trwałej i wytrzymałej, to na pewno spodoba ci się ta urna. Wykonana z wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej i marmurowej podstawy. Wszystkie te materiały są solidne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jest to urna, która przetrwa lata.

Urna otwiera się w dyskretny sposób, ponieważ otwór znajduje się na dole podstawy. Wykonanie i wykończenie zgodnie z najwyższymi standardami. Jest to jedna z najwyższej jakości i najtrwalszych urn kremacyjnych w naszej bogatej kolekcji.

Urna jest przystosowana do pomieszczenia prochów dwóch dorosłych osób lub prochów osoby o dużej masie ciała.

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>