+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

Podwójne Serce, Urna ze Stali Nierdzewnej

urna metalowa, urny metalowe, urny metalowe producent, urna ze stali nierdzewnej
urna stalowa, urna ze stali nierdzewnej
spód urny z kluczykiem
spód urny
tekst na urnę, plakietka
urna metalowa, urny metalowe, urny metalowe producent, urna ze stali nierdzewnej
urna stalowa, urna ze stali nierdzewnej
spód urny z kluczykiem
spód urny
tekst na urnę, plakietka

Cena: 1030.70 zł

Pojemność: 3.70 L

Kategoria: Urny metalowe, Urny artystyczne

Doskonałe połączenie stali nierdzewnej i marmurowej podstawy.

Jeśli szukasz urny pogrzebowej odpornej na wszelkie warunki, trwałej i wytrzymałej, to na pewno spodoba ci się ta urna. Wykonana z wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej i marmurowej podstawy. Wszystkie te materiały są solidne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jest to urna, która przetrwa lata.

Urna otwiera się w dyskretny sposób, ponieważ otwór znajduje się na dole podstawy. Ręcznie wykonana i wykończona zgodnie z najwyższymi standardami.

Cudowne miejsce ostatniego spoczynku dla ukochanej osoby.

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>