+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Srebrna plakietka z grawerowanym tekstem

srebrna plakietka na urnę
srebrna plakietka na urnę
srebrna plakietka na urnę
srebrna plakietka na urnę

Cena: 58 zł

Pojemność: L

Kategoria: Akcesoria

Srebrna grawerowana plakietka to doskonały sposób na indywidualizację i spersonalizowanie urny, trumny lub innych stosownych miejsc. Ta pięknie wykonana plakietka wykonana jest z najwyższej jakości laminatu, który gwarantuje trwałość i elegancję przez wiele lat.

Plakietka jest wygrawerowana z tekstem, który samodzielnie możesz wprowadzić. Możesz umieścić na niej dowolny tekst, który chcesz – imię i nazwisko, daty ważnych wydarzeń, sentencje, cytaty, itp. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i preferencji.

Plakietka posiada samoprzylepną warstwę, dzięki czemu łatwo można ją nakleić na płaskie powierzchnie urny, trumny lub innych przedmiotów. Wyjątkowość plakietki polega na tym, że może być ona stosowana w różnych celach, jakie tylko sobie założysz.

Warto zwrócić uwagę na precyzję wykonania grawerowania, dzięki czemu tekst jest czytelny i wyraźny. Ten produkt jest nie tylko elegancki, ale również praktyczny i trwały.

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>