+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Unikalna ręcznie malowana urna na prochy dziecka

Unikalna ręcznie malowana urna na prochy dziecka
prochy dziecka w urnie, spód urny
urna z misiem, urna dziecięca
Unikalna ręcznie malowana urna na prochy dziecka
prochy dziecka w urnie, spód urny
urna z misiem, urna dziecięca

Cena: 1346.00 zł

Pojemność: 1.3 L

Kategoria: Urny dziecięce

Unikalna ręcznie malowana urna na prochy dziecka to wyjątkowy pojemnik, który został stworzony z myślą o godnym i pięknym upamiętnieniu dziecka. Główne cechy tej urny obejmują:

  1. Ręcznie Malowana Kula ze Stali Nierdzewnej: Centralnym elementem tej urny jest ręcznie malowana kula wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Jest to wyjątkowy i trwały materiał, który doskonale prezentuje się w każdym otoczeniu.
  2. Solidna Marmurowa Podstawa: Urna osadzona jest na solidnej marmurowej podstawie, co nadaje jej stabilność i elegancki wygląd. To miejsce, które podkreśla wyjątkowy charakter tej urny.
  3. Możliwość Personalizacji: Urna posiada grawerowaną plakietkę, na której można umieścić dowolny tekst w ramach określonego limitu znaków. To doskonały sposób na dodanie osobistego akcentu do tej wyjątkowej urny.
  4. Praktyczna Konstrukcja: Urna posiada dyskretny otwór od spodu podstawy, który umożliwia wygodne i bezpieczne przesypanie prochów. Jest odpowiednia do przechowywania w kolumbarium lub w grobie.
  5. Wymiary: Unikalna dziecięca urna ma wymiary [20 cm D x 17 cm H x 16.5 cm W] i pomieści prochy dziecka o masie ciała do 30 kg.

WAŻNE: Ten produkt jest wykonywany na zamówienie, dlatego czas oczekiwania może wynosić 2-3 tygodnie. To piękna i wyjątkowa urna, która będzie doskonale prezentować się podczas uroczystości pogrzebowych i pozwoli godnie uczcić pamięć dziecka.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>