+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna – czarne pudełko na prochy z krzyżem

Urna - czarne pudełko na prochy z krzyżem
grawerowana plakietka
Urna - czarne pudełko na prochy z krzyżem
grawerowana plakietka

Cena: 640.00 zł

Pojemność: 4 L

Kategoria: Urny drewniane

To elegancka i godna uwagi urna, która zachwyca swoją prostotą i jednocześnie głębokim znaczeniem. Czarne pudełko, wykonane z solidnego drewna, jest odpowiednim miejscem dla prochów ukochanej osoby. Delikatnie wkomponowany krzyż na przedniej części dodaje urnie uroku i podkreśla jej religijny charakter. To niezwykłe dzieło, które stanowi hołd dla pamięci zmarłego i podkreśla jego więź z wiarą katolicką.

Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo przechowywanych prochów. Możliwość umieszczenia personalizowanej plakietki pozwala na dodanie indywidualnego charakteru temu wyjątkowemu przedmiotowi.

Ta urna jest nie tylko praktycznym sposobem na przechowywanie prochów, ale także pięknym wyrazem szacunku i pamięci dla zmarłej osoby.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>