+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna dla gitarzysty

urna dla gitarzysty, urna gitara
urna pogrzebowa dla gitarzysty
urna pogrzebowa dla gitarzysty
urna dla gitarzysty, urna gitara
urna pogrzebowa dla gitarzysty
urna pogrzebowa dla gitarzysty

Cena: 615.00 zł

Pojemność: 4 L

Kategoria: Urny drewniane, Urny tematyczne

Urna dla gitarzysty

Wybór urny odzwierciedlającej muzyczną pasję zmarłej osoby jest wyjątkowym sposobem na uczczenie jej pamięci. Nasza urna z motywem gitary, wykonana z wysokiej jakości drewna mahoniowego, zawiera misternie wygrawerowany wizerunek mężczyzny grającego na gitarze, symbolizując radość i talent muzyczny zmarłego.

Przód urny zdobi szczegółowy grawer przedstawiający mężczyznę grającego na gitarze, co oddaje jego muzyczną pasję. Na górze urny umieszczono spersonalizowaną plakietkę, na której można wygrawerować imię, daty lub osobisty hołd, czyniąc urnę unikalną pamiątką.

Urna wykonana z trwałego drewna mahoniowego łączy piękno z funkcjonalnością. Bogate, ciemne odcienie mahoniu nadają dostojny wygląd, a ozdobne frezy dodają elegancji. Precyzyjne rzemiosło zapewnia, że urna będzie trwałym hołdem.

Grawerowany wizerunek mężczyzny grającego na gitarze symbolizuje muzyczny talent i pasję zmarłego. Ten projekt przypomina o radości i kreatywności, które wnosił do życia innych. Urna jest nie tylko pojemnikiem na prochy, ale także znaczącym dziełem sztuki, które honoruje pamięć zmarłego.

 

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>