+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna dla zwierzaka ze śladami łapek.

urna dla psa, ślady łap
urna dla kotka, ślady łapek
spód urny dla zwierząt
wnętrze urny dla zwierzaka
urna ślady łapek
urna dla psa, ślady łap
urna dla kotka, ślady łapek
spód urny dla zwierząt
wnętrze urny dla zwierzaka
urna ślady łapek

Cena: 850.00 zł

Pojemność: 1.30 L

Kategoria: Urny dla zwierząt

Interesujący produkt dla miłośników zwierząt! Urna w kształcie kuli z pewnością może stanowić piękny sposób na upamiętnienie ukochanego zwierzaka.

Wykonanie z techniką 3D Print i zastosowanie stali nierdzewnej gwarantują trwałość i solidność produktu. Możliwość dołączenia grawerowanej plakietki z indywidualnym tekstem z pewnością dodaje wartości sentymentalnej i umożliwia spersonalizowanie urny zgodnie z preferencjami klienta.

Warto jednak pamiętać, że wybór odpowiedniej urny dla ukochanego zwierzaka to bardzo osobista decyzja i warto wziąć pod uwagę nie tylko wygląd i materiał, ale również rozmiar i pojemność urny w zależności od rozmiaru zwierzęcia i indywidualnych preferencji.

Urna jest dostępna od ręki, zapytaj: Kontakt >>

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>