+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna dla zwierząt domowych ze stali nierdzewnej

urna dla psa, urna dla zwierząt, urna dla kota
Urna pogrzebowa, urna dziecięca, urna niemowlęca
spód urny
tekst na urnę, plakietka
urna dla psa, urna dla zwierząt, urna dla kota
Urna pogrzebowa, urna dziecięca, urna niemowlęca
spód urny
tekst na urnę, plakietka

Cena: 976.45 zł

Pojemność: 1,3 L

Kategoria: Urny dla zwierząt

Dla wielu osób zwierzęta domowe są ważną częścią rodziny, więc wypada tylko, aby zostały zapamiętane, gdy umrą. Ta wspaniała urna na prochy zwierzaka to piękny sposób na upamiętnienie utraconego przyjaciela i towarzysza.

Ta urna dla zwierząt jest wykonana przez rzemieślnika z taką samą starannością i uwagą, z jaką wykonują urny dla ludzi. Wierzymy, że zwierzęta zasługują na pełne szacunku miejsce odpoczynku, tak jak ludzie.

Ta piękna urna dla zwierząt będzie przypomnieniem lojalności i przyjaźni ukochanego zwierzaka. To wspaniałe dzieło sztuki, które nie będzie wyglądać nie na miejscu w żadnym domu. Będzie wspaniałym miejscem spoczynku zmarłego zwierzaka i pomoże zachować żywe wspomnienia z jego życia. Stosowny hołd i uroczy pomnik dla wspaniałego przyjaciela.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>