+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna Dziecięca, Urna Ze Stali Nierdzewnej, Teddy Bear

urna pogrzebowa dziecięca, urny metalowe
urna dla nienarodzonego dziecka
urna pogrzebowa dla dziecka, urny metalowe
spód urny z kluczykiem
spód urny
urna pogrzebowa dziecięca, urny metalowe
urna dla nienarodzonego dziecka
urna pogrzebowa dla dziecka, urny metalowe
spód urny z kluczykiem
spód urny

Cena: 976.45 zł

Pojemność: 1.30 L

Kategoria: Urny metalowe, Urny dziecięce

Piękna urna pogrzebowa na prochy dziecka. Rozmiar urny jest przystosowany do pomieszczenia prochów dziecka. Wspaniały sposób  na uczczenie pamięci po życiu, które zakończyło się zbyt wcześnie.

Urna jest wykonana ze stali nierdzewnej i marmuru. W wyniku połączenia tych dwóch materiałów powstała solidna urna, która przetrwa wiele lat. Do urny dodajemy charakterystyczne zdobienia i możliwość dołączenia pamiątkowej plakietki, na której wygrawerujemy dowolny tekst.

Żałoba po utracie dziecka to niszczące doświadczenie. Podaruj dziecku najlepszej jakości urnę, która dzięki swojej wyjątkowej urodzie zapadnie wszystkim w pamięci na długo.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>