+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna księżyc, na prochy dorosłej osoby

urna księżyc, urna w kształcie księżyca w pełni, srebrna kula na podstawie
urna księżyc, urna w kształcie księżyca w pełni, srebrna kula na podstawie

Cena: 1243.00 zł

Pojemność: 3.7 L

Kategoria: Urny artystyczne, Urny tematyczne

Unikalna urna w kształcie księżyca w pełni. To niezwykła urna na prochy, przede wszystkim ze względu na swoją konstrukcję i wyjątkową symbolikę. Urna Księżyc przywodzi na myśl cykl naszego życia. Coś przemija aby móc się ponownie odrodzić.

Urna księżyc

Urna wykonana z tworzywa ABS oraz kuli ze stali nierdzewnej. Stalowa kula znajduje się wewnątrz urny i to do niej przesypywane są prochy. Istnieje również możliwość dodania grawerowanej plakietki z własnym tekstem.

 

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>