+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna na prochy mamy

Urna na prochy mamy
Urna na prochy mamy
urna dla matki
urna pogrzebowa na prochy mamy
urna pogrzebowa dla mamy
Urna na prochy mamy
Urna na prochy mamy
urna dla matki
urna pogrzebowa na prochy mamy
urna pogrzebowa dla mamy

Cena: 615.00 zł

Pojemność: 4 L

Kategoria: Urny drewniane, Urny tematyczne

Uhonorowanie pamięci matki wymaga szczególnego podejścia. Nasza urna na prochy mamy, wykonana z najwyższej jakości drewna mahoniowego, jest pięknym i trwałym hołdem.

Nostalgiczny Design i Personalizacja

Przód urny zdobi misterny grawer przedstawiający matkę zmierzającą w stronę słońca, symbolizujący jej podróż i wieczne połączenie z bliskimi. Ta nostalgiczna grafika odzwierciedla miłość i tęsknotę.

Na górze urny znajduje się spersonalizowana tablica pamiątkowa, na której można wygrawerować imię, daty lub osobistą wiadomość. To tworzy unikalny, szczery hołd.

Wysokiej Jakości Materiały

Urna wykonana jest z litego drewna mahoniowego, które zapewnia trwałość i elegancję. Bogate, głębokie odcienie mahoniu nadają jej dostojny wygląd, a fachowe rzemiosło gwarantuje trwałość.

Symbolika i Przemyślany Hołd

Grawerowana grafika symbolizuje podróż życia i trwałą więź z bliskimi, przekształcając urnę w znaczące dzieło sztuki. Ten element projektu służy jako pocieszające przypomnienie miłości i wspomnień, które na zawsze pozostaną.

Nasza urna na prochy mamy łączy piękno, kunszt i emocjonalne znaczenie. Dzięki unikalnemu wzornictwu i możliwościom personalizacji, stanowi odpowiedni hołd dla Twojej matki, odzwierciedlający głębokie emocje związane ze stratą i zapewniający trwały pomnik.

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>