+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna na Prochy – Stalowa Kula, Różne Rozmiary

urna w kształcie kuli
stalowa urna
urny różna rozmiary
urna ze stali nierdzewnej
otwieranie urny
urna w kształcie kuli
stalowa urna
urny różna rozmiary
urna ze stali nierdzewnej
otwieranie urny

Cena: 922.25 zł

Pojemność: 7,5 L

Kategoria: Urny metalowe, Urny dla dwojga

Urna ta wykonana jest ze stali nierdzewnej w kształcie kuli. Nie jest to typowa urna pogrzebowa. Idealna dla osób, które szukają niestandardowych rozwiązań.

Jest to trwała i wyjątkowa urna, możesz mieć pewność, że przetrwa i zachowa swój oryginalny wygląd. Stal nierdzewna to wysokiej jakości i łatwy w utrzymaniu metal, który może wytrzymać wszystkie warunki pogodowe. Stale nierdzewne wyróżniają się przede wszystkim odpornością na korozję. Podstawa urny posiada otwór, przez który wsypywane są prochy.

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>