+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna pogrzebowa dla dziewczynki

różowa urna dla dziewczynki
srebrna plakietka na urnę
różowa urna dla dziewczynki
różowa urna dla dziewczynki
srebrna plakietka na urnę
różowa urna dla dziewczynki

Cena: 1345.00 zł

Pojemność: 1.3 L

Kategoria: Urny dziecięce, Urny artystyczne

Urna pogrzebowa dla dziewczynki

Różowa urna pogrzebowa dla dziewczynki to wyjątkowy sposób upamiętnienia maleńkiej istoty, która na zawsze pozostanie w naszych sercach. Ta pięknie wykonana ręcznie malowana urna składa się z metalowej kuli ze stali nierdzewnej, umieszczonej na solidnej marmurowej podstawie. Połączenie tych wysokiej jakości materiałów nadaje urnie trwałość i elegancję, tworząc jednocześnie delikatny i wzruszający wygląd.

Urna ozdobiona podobizną aniołka, przynosi pocieszenie i nadzieję, symbolizując niebiańską opiekę i ochronę nad ukochanym dzieckiem. Aniołek, delikatny i pełen niewinności, dodaje urnie szczególnego uroku. Dodatkowo, na urnie umieszczona jest grawerowana plakietka, na której można zamieścić spersonalizowany tekst, tak aby urna stała się unikalną pamiątką, pełną miłości i wspomnień.

Różowa urna dla dziewczynki została starannie wykonana z dbałością o najdrobniejsze detale, aby oddać szacunek i godność zmarłemu dziecku. Dolny zakręcany otwór umożliwia bezpieczne wsypywanie prochów. To nie tylko estetyczny przedmiot, ale także miejsce spoczynku i upamiętnienie dla ukochanej dziewczynki. Ta różowa urna jest wyrazem miłości i szacunku, który pozostanie na zawsze w sercach najbliższych.

Urna ręcznie malowana, egzemplarze mogą się nieznacznie różnić od prezentowanej na zdjęciu

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>