+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

Urna pogrzebowa dla dziewczynki

różowa urna dla dziewczynki
srebrna plakietka na urnę
różowa urna dla dziewczynki
różowa urna dla dziewczynki
srebrna plakietka na urnę
różowa urna dla dziewczynki

Cena: 1345.00 zł

Pojemność: 1.3 L

Kategoria: Urny dziecięce, Urny artystyczne

Urna pogrzebowa dla dziewczynki

Różowa urna pogrzebowa dla dziewczynki to wyjątkowy sposób upamiętnienia maleńkiej istoty, która na zawsze pozostanie w naszych sercach. Ta pięknie wykonana ręcznie malowana urna składa się z metalowej kuli ze stali nierdzewnej, umieszczonej na solidnej marmurowej podstawie. Połączenie tych wysokiej jakości materiałów nadaje urnie trwałość i elegancję, tworząc jednocześnie delikatny i wzruszający wygląd.

Urna ozdobiona podobizną aniołka, przynosi pocieszenie i nadzieję, symbolizując niebiańską opiekę i ochronę nad ukochanym dzieckiem. Aniołek, delikatny i pełen niewinności, dodaje urnie szczególnego uroku. Dodatkowo, na urnie umieszczona jest grawerowana plakietka, na której można zamieścić spersonalizowany tekst, tak aby urna stała się unikalną pamiątką, pełną miłości i wspomnień.

Różowa urna dla dziewczynki została starannie wykonana z dbałością o najdrobniejsze detale, aby oddać szacunek i godność zmarłemu dziecku. Dolny zakręcany otwór umożliwia bezpieczne wsypywanie prochów. To nie tylko estetyczny przedmiot, ale także miejsce spoczynku i upamiętnienie dla ukochanej dziewczynki. Ta różowa urna jest wyrazem miłości i szacunku, który pozostanie na zawsze w sercach najbliższych.

Urna ręcznie malowana, egzemplarze mogą się nieznacznie różnić od prezentowanej na zdjęciu

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>