+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna z gwiazdami, gwiazdy w kolorze srebrnym, czarnym lub czerwonym.

artystyczne urny na prochy, urna z gwiazdami
artystyczne urny na prochy, urna z gwiazdami

Cena: 1438 zł

Pojemność: 3.70 L

Kategoria: Urny artystyczne, Urny tematyczne

Urna na prochy, składająca się z kuli ze stali nierdzewnej wewnątrz oraz zewnętrznej powłoki z tworzywa ABS. Do każdej urny jest możliwość dołożenia pamiątkowej plakietki z własnym tekstem. Prochy do urny wsypuje się od spodu, przez zakręcany otwór. Całość ozdabiają gwiazdki.

Szczegóły Produktu:

Rozmiar Urny: wys-24cm x szer-21cm .
Pojemność: 3.7 l
Waga: 1.20 kg
Materiał: Stal nierdzewna / ABS
Odpowiednia do wagi ciała 102 kg lub mniej

Ta urna łączy ze sobą solidność, trwałość oraz artystyczną duszę. Stalowa kula zapewnia bezpieczeństwo prochów w urnie, natomiast artystyczny sposób malowania sprawia, że idealnie sprawdza się jako element dekoracyjny do każdego pomieszczenia. Unikalna urna niedostępna nigdzie indziej.

Nie jest to typowa urna kremacyjna. Jej ogromną zaletą jest to, że obecność prochów zmarłej osoby może pozostać tajemnicą, znaną jedynie wybranym osobom.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>