+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna z Otwieraną Półką Na Pamiątki

otwirana uena na prochy, drewniana urna na prochy, szkatułka na pamiątki
urna z pamiątkami
spód drewnianej urny
drewniana urna na pogrzeb
urna drewniana
otwirana uena na prochy, drewniana urna na prochy, szkatułka na pamiątki
urna z pamiątkami
spód drewnianej urny
drewniana urna na pogrzeb
urna drewniana

Cena: 976.00 zł

Pojemność: 3,3 L

Kategoria: Urny drewniane, Urny tematyczne

Drewniana elegancka urna na prochy składająca się z dwóch części. Od spodu znajduje się miejsce na prochy, które umieszczamy w plastikowej torbie, co skutecznie zabezpieczy przed wysypaniem się. Dno jest przykręcane czterema śrubkami.

Natomiast w górnej części mamy miejsce, które możemy wykorzystać na przechowywanie zdjęć, pamiątek i innych drobiazgów, związanych ze zmarłą osobą. Wyłożone jest miękkim materiałem i posiada gumki do przymocowania zdjęć.

Dzięki swojej unikalnej konstrukcji spełnia podwójną funkcję. Jako pojemnik na prochy i jako kasetka do przechowywania pamiątek po zmarłej bliskiej osobie. Całość stoi na stabilnych, ozdobnych nogach.

>> Obrotowe zdjęcie – dotknij/zbliż <<

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>