+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna z sercami dla kogoś kochanego

urna z sercami, urna w kształcie kuli na podstawie
urna z sercami, urna w kształcie kuli na podstawie
urna z sercami, urna w kształcie kuli na podstawie
urna z sercami, urna w kształcie kuli na podstawie

Cena: 1243.00 zł

Pojemność: 3.7 L

Kategoria: Urny artystyczne, Urny tematyczne

Urna w formie kuli z wieloma srebrnymi sercami to wyjątkowy sposób na uczczenie pamięci ukochanej osoby, która opuściła naszą codzienną rzeczywistość. To nie tylko piękna urna pod względem designu, ale także nosząca w sobie głęboką symbolikę. Dokładnie wykonana, zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość. Wewnątrz urny umieszczono wkład ze stali nierdzewnej, zaprojektowany do bezpiecznego przechowywania prochów zmarłego.

Urna z sercami dla kogoś kochanego

To wyjątkowe dzieło może być dodatkowo spersonalizowane poprzez dodanie grawerowanej plakietki z własnym tekstem. Ta opcja umożliwia uczczenie pamięci bliskiej osoby w bardzo osobisty sposób. Urna z sercami nie tylko symbolizuje miłość i więź, ale także stanowi trwałą pamiątkę, która przetrwa przez lata. To nie tylko pojemnik na prochy, lecz również piękny symbol, który łączy nas z tymi, których już nie ma.

Jak pochować urnę w ziemi lub w grobie?

W Polsce obowiązują przepisy prawa , według których urna z prochami powinna być złożona w grobie, kolumbarium, katakumbach lub zakopana w ziemi na cmentarzu. Ta ostatnia opcja nasuwa ważne pytanie. Jak pochować urnę w ziemi, aby nie uległa uszkodzeniu?

Najlepszym na to sposobem jest umieszczenie urny w specjalnym pojemniku (nisza, krypta), który ochroni urnę przed bezpośrednim kontaktem z ziemią, działaniem warunków atmosferycznych i przede wszystkim naciskiem ziemi. Tym samym daje nam pewność, że urna będzie bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy urny wraz z odpowidnio dobranym pojemnikiem. Dzięki czemu można miec pewność, że urna będzie pasować do pojemnika. Poza tym kupując w zestawie oszczędza się tak ważny czas i pieniądze!

Zobacz więcej >>