+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

Kondolencje z powodu śmierci mamy. Piękne i wzruszające teksty.

kondolencje z powodu śmierci matki

Co to są kondolencje? Jest to wyrażenie w słowach żalu i współczucia po śmierci bliskiej osoby.. Jak wyrazić współczucie dla kogoś, kto stracił mamę? Nie jest to łatwe, ponieważ żadne słowa nie mogą ukoić bólu, jaki niesie ze sobą śmierć matki. Wierzymy że znajdziesz inspirację do napisania kilku ważnych słów. Poniżej prezentujemy unikalne kondolencje z powodu śmierci mamy.

Kondolencje z powodu śmierci mamy – przykłady.

Okoliczności każdej śmierci są inne. Relacje z rodziną lub przyjaciółmi zmarłego również są różne. W związku z tym kondolencje z powodu śmierci mamy są ułożone w ten sposób, aby łatwo można było je edytować i dostosować do sytuacji.

Kondolencje z powodu śmierci mamy:


Bardzo mi przykro słyszeć o odejściu twojej matki. Zarówno ty, jak i członkowie twojej rodziny jesteście w moich myślach i modlitwach. Składam Ci najgłębsze kondolencje. Jeśli czegoś potrzebujesz, po prostu daj mi znać.


Nasze najszczersze kondolencje z powodu śmierci Twojej matki. Słowa nie są w stanie złagodzić Twojego cierpienia, ale pamiętaj, że jesteśmy z Tobą w tej strasznej chwili. Twoja mama była cudowną i opiekuńczą osobą i wiemy, że będzie za nią tęsknić wiele osób. Przesyłamy modlitwy i kondolencje do Ciebie i całej Twojej rodziny. Bądź silny i bądź zdrów.


Twoja matka była cudowną damą i wspaniałą osobą. Zawsze chętnie pomagała innym i dzięki niej ludzie mieli uśmiech na twarzach. Będę za nią bardzo tęsknić. Proszę przyjąć moje szczere kondolencje i pamiętać, że zawsze jestem z Wami.


Słowa nie są w stanie wyjaśnić, jak się czujemy, odkąd słyszeliśmy o odejściu twojej matki. Utrata matki to jeden z najbardziej bolesnych i tragicznych momentów w życiu nas wszystkich. Dlatego nie możemy nawet pojąć, jak ciężkie jest to dla Ciebie. Mimo to masz nasze najgłębsze współczucie i mamy nadzieję, że będziesz silny w tym trudnym i bolesnym momencie.


Przykro nam słyszeć, że twoja matka zmarła. Jednak twoja matka żyła bardzo długo i dostatnio. Musi być z ciebie dumna i szczęśliwa, że ​​stałeś się osobą, którą jesteś teraz. Nawet jeśli nie ma jej teraz z tobą, jesteśmy pewni, że będzie czuwać nad tobą z nieba. Wiemy, że jest teraz w lepszym miejscu, ale i tak będzie za nią tęsknić wielu. Dlatego składamy Wam nasze najgłębsze kondolencje


Zobacz pozostałe przykłady kondolencji:

Kondolencje. Piękne i ujmujące teksty na okoliczność śmierci.

Kondolencje sms. Idealne teksty do wysłania smsem.

Kondolencje po angielsku. Piękne kondolencje w języku angielskim.

Kondolencje z powodu śmierci ojca. Poruszające słowa otuchy.

Czy szukasz możliwości umieszczenia tekstu na urnie lub trumnie?

>> Spersonalizowane urny <<

>> Największy w Polsce sklep z urnami <<

3 thoughts on “Kondolencje z powodu śmierci mamy. Piękne i wzruszające teksty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co na pogrzeb zamiast kwiatów? Alternatywne formy wyrazu szacunku.

Strata bliskiej nam osoby jest przykrym wydarzeniem dla każdego z nas. W sposób godny chcemy pożegnać naszego przyjaciela lub członka rodziny. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za organizację pogrzebu, bardzo starannie wybieramy dom pogrzebowy. Chcemy, aby ostatnia droga zmarłego miała właściwą oprawę. Przeważnie rodzina oraz przyjaciele przybywający na pogrzeb przynoszą ze sobą kwiaty. Bardzo często jednak rezygnuje […]

Czytaj więcej >>

Stypa – Spotkanie Rodzinne z Okazji Śmierci Kogoś Bliskiego.

Stypa, jako tradycja o długim rodowodzie w Polsce, budzi wiele pytań dotyczących jej sensu i znaczenia. Co więc warto wiedzieć o tej praktyce? Co To Jest Stypa? Nazwa „stypa” wywodzi się od łacińskiego słowa „stipis”, które oznacza datek czy jałmużnę. To uroczysty poczęstunek, zazwyczaj organizowany w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół zmarłego, mający na celu […]

Czytaj więcej >>

Kapsuła czasu pojemnik. Co włożyć? Co napisać? Gdzie umieścić?

Kapsuła czasu pojemnik na wspomnienia i marzenia, fascynuje ludzi od pokoleń. To magiczne miejsce, w którym możemy schować nie tylko przedmioty, ale także nasze myśli i uczucia, by przekazać je przyszłym pokoleniom. W tym artykule odkryjemy, co warto umieścić w kapsule czasu, jak wyrazić swoje myśli i marzenia, oraz gdzie znaleźć idealne miejsce dla tego […]

Czytaj więcej >>