+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Kondolencje z powodu śmierci mamy. Piękne i wzruszające teksty.

kondolencje z powodu śmierci matki

Co to są kondolencje? Jest to wyrażenie w słowach żalu i współczucia po śmierci bliskiej osoby.. Jak wyrazić współczucie dla kogoś, kto stracił mamę? Nie jest to łatwe, ponieważ żadne słowa nie mogą ukoić bólu, jaki niesie ze sobą śmierć matki. Wierzymy że znajdziesz inspirację do napisania kilku ważnych słów. Poniżej prezentujemy unikalne kondolencje z powodu śmierci mamy.

Kondolencje z powodu śmierci mamy – przykłady.

Okoliczności każdej śmierci są inne. Relacje z rodziną lub przyjaciółmi zmarłego również są różne. W związku z tym kondolencje z powodu śmierci mamy są ułożone w ten sposób, aby łatwo można było je edytować i dostosować do sytuacji.

Kondolencje z powodu śmierci mamy:


Bardzo mi przykro słyszeć o odejściu twojej matki. Zarówno ty, jak i członkowie twojej rodziny jesteście w moich myślach i modlitwach. Składam Ci najgłębsze kondolencje. Jeśli czegoś potrzebujesz, po prostu daj mi znać.


Nasze najszczersze kondolencje z powodu śmierci Twojej matki. Słowa nie są w stanie złagodzić Twojego cierpienia, ale pamiętaj, że jesteśmy z Tobą w tej strasznej chwili. Twoja mama była cudowną i opiekuńczą osobą i wiemy, że będzie za nią tęsknić wiele osób. Przesyłamy modlitwy i kondolencje do Ciebie i całej Twojej rodziny. Bądź silny i bądź zdrów.


Twoja matka była cudowną damą i wspaniałą osobą. Zawsze chętnie pomagała innym i dzięki niej ludzie mieli uśmiech na twarzach. Będę za nią bardzo tęsknić. Proszę przyjąć moje szczere kondolencje i pamiętać, że zawsze jestem z Wami.


Słowa nie są w stanie wyjaśnić, jak się czujemy, odkąd słyszeliśmy o odejściu twojej matki. Utrata matki to jeden z najbardziej bolesnych i tragicznych momentów w życiu nas wszystkich. Dlatego nie możemy nawet pojąć, jak ciężkie jest to dla Ciebie. Mimo to masz nasze najgłębsze współczucie i mamy nadzieję, że będziesz silny w tym trudnym i bolesnym momencie.


Przykro nam słyszeć, że twoja matka zmarła. Jednak twoja matka żyła bardzo długo i dostatnio. Musi być z ciebie dumna i szczęśliwa, że ​​stałeś się osobą, którą jesteś teraz. Nawet jeśli nie ma jej teraz z tobą, jesteśmy pewni, że będzie czuwać nad tobą z nieba. Wiemy, że jest teraz w lepszym miejscu, ale i tak będzie za nią tęsknić wielu. Dlatego składamy Wam nasze najgłębsze kondolencje


>> Zdjęcie obrotowe – dotknij/zbliż <<

Zobacz pozostałe przykłady kondolencji:

Kondolencje. Piękne i ujmujące teksty na okoliczność śmierci.

Kondolencje sms. Idealne teksty do wysłania smsem.

Kondolencje po angielsku. Piękne kondolencje w języku angielskim.

Kondolencje z powodu śmierci ojca. Poruszające słowa otuchy.

Czy szukasz możliwości umieszczenia tekstu na urnie lub trumnie?

>> Spersonalizowane urny <<

>> Największy w Polsce sklep z urnami <<

3 thoughts on “Kondolencje z powodu śmierci mamy. Piękne i wzruszające teksty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ile prochów zostaje po kremacji?

Kremacja jest coraz popularniejszą formą pochówku, a jednym z najczęściej zadawanych pytań jest: ile prochów zostaje po kremacji? Warto znać odpowiedź na to pytanie, aby odpowiednio dobrać urnę oraz zrozumieć proces kremacji. Waga Prochów po Kremacji Szacuje się, że prochy po procesie kremacji stanowią około 3,5% masy ciała dorosłego człowieka. W przypadku dzieci jest to […]

Czytaj więcej >>

Co odpisać na wiadomość o śmierci?

W obliczu śmierci bliskiej osoby wiele osób odczuwa silne emocje, które mogą być trudne do wyrażenia słowami. Jednym z najtrudniejszych momentów jest otrzymanie wiadomości o czyjejś śmierci. Niezależnie od tego, czy jesteś bliskim przyjacielem, krewnym czy tylko znajomym, ważne jest, aby wiedzieć, jak odpowiednio odpowiedzieć na taką wiadomość. W tym artykule omówimy, co odpisać na […]

Czytaj więcej >>

Kondolencje: co to jest?

Kondolencje to wyraz współczucia i wsparcia dla osób przeżywających stratę bliskiej osoby. Są one istotnym elementem procesu żałoby, pomagającym w wyrażeniu żalu i okazaniu solidarności z rodziną zmarłego. Składanie kondolencji jest nie tylko wyrazem szacunku, ale także sposobem na wsparcie i pocieszenie tych, którzy przechodzą przez trudne chwile. Jak Wyrażać Kondolencje? Kondolencje mogą przybierać różne […]

Czytaj więcej >>