+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Kondolencje. Piękne i ujmujące teksty na okoliczność śmierci.

kondolencje, kondolencje z powodu śmierci

Co to są kondolencje? Jest to wyrażenie w słowach żalu i współczucia po śmierci bliskiej osoby. Kondolencje składane są najczęściej osobom nam bliskim, lub najbliższej rodzinie zmarłego, którego znaliśmy za życia. Poniżej przedstawiamy unikalne przykłady kondolencji. Piękne i ujmujące kondolencje ułożone specjalnie, aby wyrazić żal i zaoferować wsparcie najbliższym zmarłego.

Kondolencje przykłady.

Okoliczności każdej śmierci są inne. Relacje z rodziną lub przyjaciółmi  zmarłego również są różne. W związku z tym kondolencje są ułożone w ten sposób, aby łatwo można było je edytować i dostosować do sytuacji.

Kondolencje:


Bardzo nam przykro słyszeć o odejściu [krewnego/współpracownika/przyjaciela/imię i nazwisko osoby zmarłej]. Wiemy, że był wspaniałą osobą, wspaniałym przyjacielem i bardzo kochał swoją rodzinę. Naprawdę mamy nadzieję, że w tych trudnych czasach członkowie Twojej rodziny i przyjaciele zgromadzą się wokół, aby okazać wsparcie, życzliwość i miłość. Proszę przyjąć nasze najgłębsze kondolencje.

Proszę, przyjmij nasze najgłębsze wyrazy współczucia w tym trudnym czasie. Nasze myśli i modlitwy są z Tobą i z twoją rodziną. Mamy nadzieję, że wspomnienia, które masz ze swoim [imię i nazwisko zmarłego krewnego/współpracownika/przyjaciela/osoby] pocieszą Cię w tej chwili bólu i straty. Wiemy, że jest to dla Ciebie bardzo trudny okres, dlatego oferujemy Ci nasze wsparcie w każdy możliwy sposób.


Chociaż słowa nie usuną żalu, jaki odczuwasz po stracie [imię zmarłej osoby], mamy nadzieję, że ta wiadomość przyniesie pocieszenie Tobie i Twojej rodzinie w tym bolesnym momencie. Jesteśmy głęboko zasmuceni Twoją stratą, ale nasze myśli i modlitwy są z Tobą. Twoja [relacja ze zmarłym] była niesamowitą i życzliwą osobą, która przynosi radość i szczęście wszystkim wokół siebie. [Imię zmarłego] był wspaniałym przyjacielem, wspaniałym członkiem rodziny i niesamowitym człowiekiem. Jego/Jej dusza niech spoczywa w pokoju.

Bardzo nam przykro z powodu Twojej straty. Bardzo Ci współczujemy i dlatego wspieramy Was w potrzebie. Pamiętaj, że [imię zmarłej osoby] będzie żyć tak długo, jak długo nasze miłe wspomnienia o nim/ niej pozostaną w naszych sercach. Przyjmij nasze kondolencje i wyrazy współczucia, naprawdę mamy nadzieję, że Ty i Twoja rodzina pozostaniecie silni w tym trudnym czasie.


Zobacz pozostałe przykłady kondolencji:

Kondolencje po angielsku. Piękne kondolencje w języku angielskim.

Kondolencje sms. Idealne teksty do wysłania smsem.

Kondolencje z powodu śmierci mamy. Piękne i wzruszające teksty.

Kondolencje z powodu śmierci ojca. Poruszające słowa otuchy.

>> Zdjęcie obrotowe – dotknij/zbliż <<

Czy szukasz możliwości umieszczenia tekstu na urnie lub trumnie?

>> Spersonalizowane urny <<

>> Największy w Polsce sklep z urnami <<

4 thoughts on “Kondolencje. Piękne i ujmujące teksty na okoliczność śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przesądy związane z kremacją ciała

Kremacja ciała to praktyka, która w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zyskała na popularności, stając się coraz powszechniejszą alternatywą dla tradycyjnego pochówku. Jednak wciąż wokół tego procesu narosło wiele przesądów i mitów, często związanych z religijnymi wierzeniami, kulturowymi tradycjami lub obawami dotyczącymi środowiska. Kremacja, przesądy i mity to tematy, które wymagają bliższego przyjrzenia się, aby rozwiać […]

Czytaj więcej >>

Pogrzeb dziecka nienarodzonego. Pogrzeb płodu.

Pogrzeb dziecka nienarodzonego to zagadnienie, które często budzi wiele pytań i wątpliwości. Czy rodzice mają obowiązek zorganizowania pogrzebu? Jakie są prawa i obowiązki w przypadku poronienia? W niniejszym artykule przyjrzymy się temu tematowi bliżej, omawiając zarówno kwestie prawne, jak i praktyczne związane z pogrzebem dziecka nienarodzonego. Pochówek dziecka nienarodzonego – prawo czy obowiązek? Niezależnie od […]

Czytaj więcej >>

Prywatne miejsce pamięci.

Prywatne miejsce pamięci to nie tylko fizyczne ukształtowanie przestrzeni, ale przede wszystkim symboliczny hołd dla naszych bliskich, którzy odeszli. To wyjątkowe sanktuarium, w którym możemy oddać cześć ich pamięci oraz znaleźć ukojenie i poczucie bliskości. Przyjrzymy się temu, jak możemy stworzyć takie prywatne miejsce pamięci oraz jakie elementy mogą w nim znaleźć swoje miejsce. Czy […]

Czytaj więcej >>