+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

Biała urna. Niebanalna urna z artystyczną duszą.

biała urna, urna pogrzebowa, urna metalowa, biała urna, biała urna na prochy

Biała urna na prochy to eleganckie i ponadczasowe rozwiązanie dla osób, które chcą pochować swoich bliskich w sposób godny i klasyczny. Urna ta jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwała i odporna na działanie czasu.

Biała barwa urny nadaje jej subtelnego i delikatnego charakteru, co sprawia, że jest ona doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie elegancję i prostotę. Napis na urnie dodaje jej osobistego charakteru i pozwala upamiętnić zmarłego.

Istnieje wiele możliwości personalizacji urny, takich jak grawerowanie imienia i daty śmierci, a także wybór koloru materiału, na którym ma być wykonany napis. Dzięki temu można stworzyć unikalny i niepowtarzalny produkt, który będzie doskonale oddawał charakter osoby, której prochy będą się w niej znajdować.

Biała urna na prochy jest również praktycznym rozwiązaniem, ponieważ jej prosta forma i klasyczny design sprawiają, że pasuje ona do wielu różnych wnętrz i może być ustawiona w dowolnym miejscu w domu, katakumbach czy kolumbarium. Może być również złożona na cmentarzu lub w grobowcu rodzinnym, jeśli taki jest wybór rodziny.

Wybór urny na prochy to ważna decyzja, dlatego warto zadbać o to, by była ona odpowiednia dla osoby, której prochy będą się w niej znajdować. Biała urna na prochy to eleganckie i ponadczasowe rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w takim właśnie przypadku.

Decoupage. Urna z naturalnymi pęknięciami lakieru.

biała urna, urna artystyczna, urny artystyczne, biała urna pogrzebowa
biała urna pogrzebowa

Biała urna, wspaniale prezentująca się na uroczystości pogrzebowej. Metalowa urna malowana techniką decoupage, która powoduje naturalny efekt spękania. Biała urna z czarnymi pęknięciami wygląda zjawiskowo, dzięki klasycznie dobranym kontrastom. Czerń i biel to kolory, które zawsze będą dobrze wyglądały.

Metalowa urna, która jest niepowtarzalna, dzięki temu, że jest to ręczna robota. Nie ma dwóch takich samych urn, ponieważ pęknięcia zawsze układają się w inny sposób. Dużą zaletą takiej urny jest również jej niska cena. Można dostać prawdziwie artystyczną urnę w przystępnej cenie.

Nostalgia. Artystyczna biała urna na prochy.

urna pogrzebowa, urny artystyczne, urna metalowa, biała urna, biała urna na proochy

Biała urna na prochy w kształcie pudełka z wizerunkiem płaczącej dziewczynki. Urna budząca wiele emocji, idealna dla mamy lub innej bliskiej osoby. Urna otwierana od spodu, więc prochy można w łatwy sposób w niej umieścić i zabezpieczyć plastikowym workiem. Ponadto na tej urnie doskonale prezentuje się pamiątkowa plakietka z własnym tekstem.

Nowoczesna duża urna dla dwojga w kolorze białym.

urna pogrzebowa, urna d6, urna kostka biała

Nietypowa urna na prochy, która pomieści prochy dwóch dorosłych osób lub osoby o dużej masie ciała. Nowoczesny wygląd i możliwość ustawienia jej pod różnym kątem. Za każdym razem wtedy wygląda zupełnie inaczej. Idealna urna dla małżeństwa, rodziców lub osób bardzo blisko ze sobą związanych.

Zobacz urny w innych kolorach:

CZARNA URNA >>


>> Największy w Polsce sklep z urnami <<


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co na pogrzeb zamiast kwiatów? Alternatywne formy wyrazu szacunku.

Strata bliskiej nam osoby jest przykrym wydarzeniem dla każdego z nas. W sposób godny chcemy pożegnać naszego przyjaciela lub członka rodziny. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za organizację pogrzebu, bardzo starannie wybieramy dom pogrzebowy. Chcemy, aby ostatnia droga zmarłego miała właściwą oprawę. Przeważnie rodzina oraz przyjaciele przybywający na pogrzeb przynoszą ze sobą kwiaty. Bardzo często jednak rezygnuje […]

Czytaj więcej >>

Stypa – Spotkanie Rodzinne z Okazji Śmierci Kogoś Bliskiego.

Stypa, jako tradycja o długim rodowodzie w Polsce, budzi wiele pytań dotyczących jej sensu i znaczenia. Co więc warto wiedzieć o tej praktyce? Co To Jest Stypa? Nazwa „stypa” wywodzi się od łacińskiego słowa „stipis”, które oznacza datek czy jałmużnę. To uroczysty poczęstunek, zazwyczaj organizowany w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół zmarłego, mający na celu […]

Czytaj więcej >>

Kapsuła czasu pojemnik. Co włożyć? Co napisać? Gdzie umieścić?

Kapsuła czasu pojemnik na wspomnienia i marzenia, fascynuje ludzi od pokoleń. To magiczne miejsce, w którym możemy schować nie tylko przedmioty, ale także nasze myśli i uczucia, by przekazać je przyszłym pokoleniom. W tym artykule odkryjemy, co warto umieścić w kapsule czasu, jak wyrazić swoje myśli i marzenia, oraz gdzie znaleźć idealne miejsce dla tego […]

Czytaj więcej >>