+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

Urna dla dziecka. Wspaniałe urny dziecięce.

urna dla dziecka, urna dziecięca, urna dla nienarodzonego dziecka, urna na prochy dziecka, urna miś, urna teddy bear

Urna dla dziecka to mniejsza urna, w której znajdują się prochy zmarłego dziecka lub płodu.

Nic nie jest w stanie ukoić bólu po śmierci dziecka, dlatego staramy się odpowiednio uczcić jego pamięć. Utrata dziecka to zawsze wielkie przeżycie, dlatego w takim momencie pragniemy zapewnić mu jak najlepszy pochówek.

Jeśli wybraliście kremację jako metodę pochówku, będzie musieć podjąć kilka decyzji. Najważniejszy jest wybór odpowiedniej urny, ponieważ będzie to miejsce ostatniego spoczynku szczątków Twojego dziecka.

Urna dla dziecka z kamienia i stali nierdzewnej

Nasze urny wykonane są z najlepszej jakości komponentów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Zastosowaliśmy idealne połączenie stali nierdzewnej i kamienia. Stalowa kulka jest polerowana na wysoki połysk, a kamienna podstawa zapewnia stabilność.

Specjalnie dekorujemy każdą urnę i dodajemy pamiątkową plakietkę. Taka urna dla dziecka jest dostępna tylko u nas. Zobacz w naszym sklepie internetowym >>

Zachowaj wspomnienia po swoim dziecku.

Często mówi się, że czas leczy wszystkie rany. Ból minie, wspomnienia pozostaną. Możesz uwiecznić te wspomnienia na pamiątkowej plakietce, wybierając odpowiedni tekst, który zawsze będzie towarzyszył Twojemu dziecku. Jeśli masz problem z doborem właściwych słów, oto kilka wskazówek. Każdą z naszych urn można spersonalizować.

Ludzie najczęściej wybierają urny kształtem lub dekoracją nawiązującą do wzorów, które lubią dzieci. Urny, które odnoszą się do rzeczy lub postaci bliskich dzieciom.

Urny te wykonane są według naszego pomysłu i wzoru, więc nie kupisz nigdzie indziej takich samych.

W dłoniach Anioła – artystyczna urna dla dziecka

„W dłoniach Anioła” To kolejna seria urn pogrzebowych przeznaczonych dla dzieci. Kształt urny nawiązuje do sytuacji, gdy wypuszczamy z naszych rąk ukochane dziecko i oddajemy je w ręce anioła. Poprzez symbolikę urny zdajemy sobie sprawę, że nasze dziecko nie umarło, ale przeszło do innego świata. Pozostawiło pustkę i tęsknotę, ale trzeba znaleźć iskierkę nadziei, że spotkacie się ponownie.

Występują w dwóch wariantach. W kolorze srebrnym, przypominającym męskie dłonie lub naturalnie spękanym w kształcie kobiecych dłoni.


>> Największy w Polsce sklep z urnami <<


Mosiężne urny pogrzebowe dla niemowląt.

Ciężkie i solidne urny kremacyjne dla niemowląt. Przeznaczone są dla niemowląt do 9 kg. Są niewielkie, dzięki czemu możesz je zabrać ze sobą wszędzie. Idealna dla podróżnych, ponieważ dzięki niewielkim rozmiarom urna mieści się w bagażu podręcznym.
Wybór odpowiedniej urny nie jest łatwy. Napisz do nas lub zadzwoń. Oferujemy Państwu naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

KONTAKT >>

One thought on “Urna dla dziecka. Wspaniałe urny dziecięce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co na pogrzeb zamiast kwiatów? Alternatywne formy wyrazu szacunku.

Strata bliskiej nam osoby jest przykrym wydarzeniem dla każdego z nas. W sposób godny chcemy pożegnać naszego przyjaciela lub członka rodziny. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za organizację pogrzebu, bardzo starannie wybieramy dom pogrzebowy. Chcemy, aby ostatnia droga zmarłego miała właściwą oprawę. Przeważnie rodzina oraz przyjaciele przybywający na pogrzeb przynoszą ze sobą kwiaty. Bardzo często jednak rezygnuje […]

Czytaj więcej >>

Stypa – Spotkanie Rodzinne z Okazji Śmierci Kogoś Bliskiego.

Stypa, jako tradycja o długim rodowodzie w Polsce, budzi wiele pytań dotyczących jej sensu i znaczenia. Co więc warto wiedzieć o tej praktyce? Co To Jest Stypa? Nazwa „stypa” wywodzi się od łacińskiego słowa „stipis”, które oznacza datek czy jałmużnę. To uroczysty poczęstunek, zazwyczaj organizowany w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół zmarłego, mający na celu […]

Czytaj więcej >>

Kapsuła czasu pojemnik. Co włożyć? Co napisać? Gdzie umieścić?

Kapsuła czasu pojemnik na wspomnienia i marzenia, fascynuje ludzi od pokoleń. To magiczne miejsce, w którym możemy schować nie tylko przedmioty, ale także nasze myśli i uczucia, by przekazać je przyszłym pokoleniom. W tym artykule odkryjemy, co warto umieścić w kapsule czasu, jak wyrazić swoje myśli i marzenia, oraz gdzie znaleźć idealne miejsce dla tego […]

Czytaj więcej >>