+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

order, wyróżnienie w kategorii sprzedaż internetowa

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna dla dziecka. Wspaniałe urny dziecięce.

urna dla dziecka, urna dziecięca, urna dla nienarodzonego dziecka, urna na prochy dziecka, urna miś, urna teddy bear

Urna dla dziecka to mniejsza urna, w której znajdują się prochy zmarłego dziecka lub płodu.

Nic nie jest w stanie ukoić bólu po śmierci dziecka, dlatego staramy się odpowiednio uczcić jego pamięć. Utrata dziecka to zawsze wielkie przeżycie, dlatego w takim momencie pragniemy zapewnić mu jak najlepszy pochówek.

Jeśli wybraliście kremację jako metodę pochówku, będzie musieć podjąć kilka decyzji. Najważniejszy jest wybór odpowiedniej urny, ponieważ będzie to miejsce ostatniego spoczynku szczątków Twojego dziecka.

Urna dla dziecka z kamienia i stali nierdzewnej

Nasze urny wykonane są z najlepszej jakości komponentów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Zastosowaliśmy idealne połączenie stali nierdzewnej i kamienia. Stalowa kulka jest polerowana na wysoki połysk, a kamienna podstawa zapewnia stabilność.

>> Zdjęcie obrotowe – dotknij/zbliż <<

Specjalnie dekorujemy każdą urnę i dodajemy pamiątkową plakietkę. Taka urna dla dziecka jest dostępna tylko u nas. Zobacz w naszym sklepie internetowym >>

Zachowaj wspomnienia po swoim dziecku.

Często mówi się, że czas leczy wszystkie rany. Ból minie, wspomnienia pozostaną. Możesz uwiecznić te wspomnienia na pamiątkowej plakietce, wybierając odpowiedni tekst, który zawsze będzie towarzyszył Twojemu dziecku. Jeśli masz problem z doborem właściwych słów, oto kilka wskazówek. Każdą z naszych urn można spersonalizować.

Ludzie najczęściej wybierają urny kształtem lub dekoracją nawiązującą do wzorów, które lubią dzieci. Urny, które odnoszą się do rzeczy lub postaci bliskich dzieciom.

Urny te wykonane są według naszego pomysłu i wzoru, więc nie kupisz nigdzie indziej takich samych.

W dłoniach Anioła – artystyczna urna dla dziecka

„W dłoniach Anioła” To kolejna seria urn pogrzebowych przeznaczonych dla dzieci. Kształt urny nawiązuje do sytuacji, gdy wypuszczamy z naszych rąk ukochane dziecko i oddajemy je w ręce anioła. Poprzez symbolikę urny zdajemy sobie sprawę, że nasze dziecko nie umarło, ale przeszło do innego świata. Pozostawiło pustkę i tęsknotę, ale trzeba znaleźć iskierkę nadziei, że spotkacie się ponownie.

Występują w dwóch wariantach. W kolorze srebrnym, przypominającym męskie dłonie lub naturalnie spękanym w kształcie kobiecych dłoni.


>> Największy w Polsce sklep z urnami <<


Mosiężne urny pogrzebowe dla niemowląt.

Ciężkie i solidne urny kremacyjne dla niemowląt. Przeznaczone są dla niemowląt do 9 kg. Są niewielkie, dzięki czemu możesz je zabrać ze sobą wszędzie. Idealna dla podróżnych, ponieważ dzięki niewielkim rozmiarom urna mieści się w bagażu podręcznym.
Wybór odpowiedniej urny nie jest łatwy. Napisz do nas lub zadzwoń. Oferujemy Państwu naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

KONTAKT >>

One thought on “Urna dla dziecka. Wspaniałe urny dziecięce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kondolencje: co to jest?

Kondolencje to wyraz współczucia i wsparcia dla osób przeżywających stratę bliskiej osoby. Są one istotnym elementem procesu żałoby, pomagającym w wyrażeniu żalu i okazaniu solidarności z rodziną zmarłego. Składanie kondolencji jest nie tylko wyrazem szacunku, ale także sposobem na wsparcie i pocieszenie tych, którzy przechodzą przez trudne chwile. Jak Wyrażać Kondolencje? Kondolencje mogą przybierać różne […]

Czytaj więcej >>

Urna dla mamy.

Strata bliskiej osoby to zawsze trudny moment w życiu. Gdy przychodzi czas pożegnania, wielu z nas staje przed wyborem odpowiedniego sposobu uczczenia pamięci zmarłego. Kremacja staje się coraz bardziej popularnym wyborem, a wybór odpowiedniej urny jest ważnym elementem tego procesu. W niniejszym artykule przybliżymy, jak wybrać urnę dla mamy, aby oddać jej hołd w sposób […]

Czytaj więcej >>

Kremacja Płodu: Delikatny Proces W Trudnych Chwilach

Kremacja płodu to temat niezwykle delikatny i pełen emocji. W obliczu straty nienarodzonego dziecka, rodzice stają przed wieloma trudnymi decyzjami, w tym jak godnie pożegnać swoje dziecko. Wybór kremacji jako formy pochówku staje się coraz bardziej popularny. Oferuje rodzicom możliwość stworzenia osobistego miejsca pamięci, które pomoże im przejść przez proces żałoby. Dlatego zrozumienie, jak przebiega […]

Czytaj więcej >>