+48 515 351 884 | office@rememberme-forever.com

|

Pułanki 107, 38-130 Frysztak | woj.podkarpackie, Polska

UWAGA! Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy wyróżnieni "Konsumenckim Laurem Zaufania". Gwarancja najwyższej jakości!

Urna dla psa. Ocal od zapomnienia swojego przyjaciela. Urny dla zwierząt.

urna dla psa, urny dla psów, urna dla zwierząt, urna dla zwierząt

Urna dla psa. To godny sposób na uczczenie jego pamięci i pozwoli Ci czule wspominać to, co wniósł w Twoje życie.

Bardzo często zwierzęta to członkowie naszej rodziny lub najbliżsi przyjaciele. Śmierć boli i niesie ze sobą tęsknotę oraz pustkę. Jeśli zdecydujesz się na kremację swojego zwierzaka, musisz wybrać dla niego odpowiednią urnę.

Dlaczego warto wybrać kremację?

Aby na zawsze zapamiętać naszego czworonożnego przyjaciela. To główny powód, aby zdecydować się na kremację swojego zwierzaka, ponieważ więź, którą stworzyliście, pozostanie na zawsze. Przez cały czas będziesz mieć poczucie bliskości ze swoim przyjacielem i powrócisz wspomnieniami do wspólnych chwil. Zaleca się wybór urny, która nawiązuje do charakterystycznych cech Twojego pupila.

Kremacja psa po śmierci to coraz częściej wybierana opcja przez właścicieli czworonożnych przyjaciół. Jest to sposób na pochowanie psa, który daje wiele korzyści i umożliwia właścicielom pozostanie blisko swoich zmarłych pupilów.

>> Zdjęcie obrotowe – dotknij/zbliż <<

Kilka zalet kremacji zwierzęcia:

  1. Pierwszą zaletą kremacji jest to, że pozwala na pochowanie psa w miejscu wybranym przez właściciela. Prochy po kremacji mogą być przechowywane w urnie lub rozsypane w ulubionym miejscu zmarłego psa, takim jak ogród lub park. Dzięki temu właściciel ma poczucie, że jego pies jest zawsze blisko niego.
  2. Kolejną zaletą kremacji jest to, że pozwala na pochowanie wielu psów w jednym miejscu. Jeśli właściciel ma kilka psów, które zmarły w różnym czasie, kremacja pozwala na pochowanie ich wszystkich razem, co daje poczucie, że cała rodzina psa jest razem.
  3. Kremacja także jest bardziej przyjazna dla środowiska niż tradycyjne pochówki. Pochówek w ziemi wymaga dużej ilości miejsca, a także może być szkodliwy dla gleby i przyrody wokół cmentarza. Kremacja natomiast pozwala na skompaktowanie prochów i uniknięcie negatywnego wpływu na środowisko.
  4. Kremacja pozwala także na przechowywanie pamiątek po zmarłym psie, takich jak zęby czy kości. Prochy po kremacji mogą być przechowywane w specjalnie przygotowanej urnie lub rozsypane w ulubionym miejscu zmarłego psa, a pamiątki po nim mogą być przechowywane jako trwały i cenny związek z naszym ukochanym zwierzakiem.

Oczywiście, decyzja o kremacji psa po jego śmierci nie jest łatwa i wymaga przemyślenia wielu czynników. Warto porozmawiać z lekarzem weterynarii oraz zakładem pogrzebowym, aby upewnić się, że jest to odpowiednie rozwiązanie dla naszego psa i dla nas.

Należy pamiętać, że kremacja jest opcją, która pozwala na pewną formę pożegnania z naszym zwierzakiem, jednocześnie pozwala na przechowywanie jego prochów lub jego pamiątek w formie bardziej trwałej niż tradycyjne pochówki. Warto też pamiętać że kremacja jest bardziej przyjazna dla środowiska niż pochówki w ziemi.

Niezależnie od wyboru, ważne jest, aby pamiętać, że nasz pies był ważną częścią naszego życia i zasługuje na godny pochówek. Kremacja jest tylko jedną z wielu opcji, które możemy wybrać, aby pożegnać się z naszym ukochanym zwierzakiem i utrzymać jego pamięć.

Spersonalizowane urny dla zwierząt.

Każdą z naszych urn można spersonalizować. Uniwersalne urny dla każdego zwierzęcia. Solidnie wykonany ze stali nierdzewnej i kamienia. Kule są polerowane na wysoki połysk, a kamienna podstawa zapewnia stabilność urny.

urna dla kota, urna dla zwierząt

Dekoracyjna urna na prochy psa.

Monumentalny posąg z prochami psa może wyglądać niesamowicie jako element dekoracyjny. Posąg nie wygląda jak zwyczajna urna. Wiele osób może być zaskoczonych dowiadując się, że jest to urna z prochami, lub też może być to tajemnica, jeśli tego sobie życzysz.

Tradycyjna urna dla psa?

Dlaczego nie wybrać tego typu urny? Wiele tradycyjnych urn jest również idealnych dla zwierząt domowych. Spersonalizowane urny mogą być świetne dla zwierząt domowych i świetnie wyglądać w pokoju. Do każdej urny możesz zamówić tabliczkę pamiątkową przyklejoną do urny lub stojącą osobno.

Coraz częściej spotykamy się z sytuacją, w której właściciele psów decydują się na umieszczenie prochów swojego pupila w urnie przeznaczonej dla ludzi. Jest to dobry wybór dla tych, którzy chcą, aby urna ich psa była bardziej elegancka i trwalsza niż tradycyjne urny dla psów.

Jednak trzeba pamiętać, że urny dla ludzi są zwykle większe niż te przeznaczone dla psów, więc trzeba będzie zdecydować, czy chcemy mieć większą urnę, czy też mniejszą, ale bardziej elegancką.

Z uwagi na różnice w zasadach i procedurach pogrzebu dla zwierząt i ludzi, powinno się, przed podjęciem decyzji o umieszczeniu prochów psa w urnie dla ludzi, skontaktować się z odpowiednim urzędem lub zakładem pogrzebowym, aby upewnić się, że jest to legalne.

Urna dla zwierząt jako relikwiarz.

Urna relikwiarz jest urną o małej objętości i nie zawiera dużej ilości prochów. Zależy to od wielkości zwierzaka i jego wagi. W przypadku małych kotów, psów, ptaków, chomików, królików i innych małych zwierząt wystarczy relikwiarz aby pomieścić prochy. Skorzystaj z naszego kalkulatora objętości urny, a na pewno wybierzesz urnę.

Urna dla psa z jego podobizną.

Świetnym pomysłem będzie urna z podobizną psa tej samej rasy co Twój pupil. Posiadamy urny z wieloma rasami psów. Na pewno odnajdziesz podobiznę swojego pupila. Zobacz>>

Posąg psa wykonany jest z brązu, a drewniana urna z drewna brzozowego. Solidne i trwałe połączenie materiałów.

Nie możesz znaleźć rasy swojego psa lub masz inny pomysł? Skontaktuj się z nami.


>> Największy w Polsce sklep z urnami <<

2 thoughts on “Urna dla psa. Ocal od zapomnienia swojego przyjaciela. Urny dla zwierząt.

  1. A czy można przechowywać urnę z prochami psa lub innego zwierzęcia w domu? Co na to polskie prawo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pęknięte serca. Symboliczna ozdoba na urnę pogrzebową i nie tylko.

W trudnych chwilach żałoby ludzie często szukają sposobów, aby wyrazić swój ból i uczucia związane ze stratą bliskiej osoby. Jednym z symbolicznych elementów, które często towarzyszą temu procesowi, są pęknięte serca. Ta delikatna ozdoba staje się nie tylko wyrazem emocji, ale także głębokim symbolem żalu i współczucia. Pęknięte serca, choć na pierwszy rzut oka mogą […]

Czytaj więcej >>

Samodzielne radzenie sobie z żałobą: Wskazówki i strategie

Gdy tracimy bliską osobę, doświadczamy silnych emocji, które mogą być trudne do zrozumienia i przezwyciężenia. Samodzielne radzenie sobie z żałobą może być złożonym procesem, ale istnieją strategie, które mogą pomóc przejść przez ten trudny czas. Zrozumienie żałoby Żałoba jest naturalną reakcją na utratę bliskiej osoby. To proces, który każdy przechodzi w indywidualny sposób. Istnieją różne […]

Czytaj więcej >>

Urna z grawerem. Stwórz urnę z wyjątkowym miejscem.

W procesie upamiętniania życia naszych ukochanych, wybór urny ma głębokie znaczenie. Każda urna staje się nie tylko naczyniem, które chroni prochy bliskiej osoby, ale również ucieleśnieniem esencji ich życiowej podróży. W tej eksploracji zagłębiamy się w sztukę tworzenia spersonalizowanych urn, stworzonych, aby oddać hołd ukochanym wspomnieniom, wyjątkowym miejscom i trwałym więziom, które definiują dziedzictwo naszych […]

Czytaj więcej >>